خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

  بنام خداوندی که در همین نزدیکیست

  درشهر چه خبر است؟

  کیومرث{مهدی} گردانی: آقا جان این چه ورزشی است؟  این همه جنجال و حاشیه و.... برو به ورزشی دیگر.  چرا در این ورزش صفات پهلوانی نیست؟ به جز کشتی هیچ ورزشی را قبول نداشت آخر گوش خودشم هم شکسته بود!  اما نمیدانم چرا در هفت سال مدیرتش کشتی نابود شد!!!   بنده ی خدا نمیدانست آن ها از جذابیت فراوان فو تبال است ... نمیدانست که فوتبال بجز ورزش به یک موهبت الهی تبدیل شده و به قول سپ بلاتر:  [فوتبال وسیله ی دوستی ملتهاست] 1روانشناس و 1جامعه شناس بر جسته دنیا جدیداً تحقیقی درباره ی نقش فوتبال در زندگی [غم و شادی و...] ارائه کرده اند.
  چند وقت پیش در برنامه پارک ملت تحلیل استاد ارجمند از فوتبال را شنیدید؟
  فرمود: در همه ی ورزشهای رقابتی باید سخت ترین ضربه ها را به بدن حریف بزنی تا ناک اوت شود یا تعادلش را بر هم بزنی تا پیروز شوی اما فوتبال نه ،  اینجا اگر فشار بیش از حد به حرفیت بیاوری تخلف کرده ای[ خطایت اعلام می شود] اگر خطایت شدید باشد تنبیه میشوی اما یک فرصت دیگر به تو داده میشودـ [کارت زرد]
  اگر حرکتت غیر متعارف یا غیر انسانی باشد بلافاصله از ادامه محروم میشوی[کارت قرمز]

  هر تیم فوتبال 1 خانواده است یک بزرگتر که تصمیم گیری می کند و همه تابع اویند
  در عین آزادی عمل ها و استفاده از خلاقیت ها همه چیز از ریز تا درشت تعریف شده و همیشه یک مرجع بالاتر برای رسیدگی وجود دارد
  این ها همگی تعارفیست که در بطن فوتبال نهادینه بود و می بینیم تمام فضایل انسانی نیز بر پایه ی چنین مسائلی است  . اما در یک خانواده که چند بچه وجود دارد می بایست با اعتدال با همه برخورد کرده و الا باعث سرخوردگی و عقده ای شدن و نهایتاً فساد یکی یا شاید سایر فرزندان می شود.

  حاج مهدی!! گویا چشم دیدن این فرزند برومند ورزش را نداشت و تا توانست برای تخریبش کوشش کرد{با نابودی ۴زمین چمن فقط در استادیوم آزادی} تبریک می گویم موفق هم شد ـ اما نمیدانم بر چه اساسی 2 بار مدیر نمونه ی ورزش ایران شد؟    آیا داوران حال ورزش کرمانشاه را ندیده اند؟!
  به خداوندی خدا دنیا دار مکافات است. محال است ناخدمتی بکنی و خدا از تو بگذرد


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فوتبال ,ورزش ,کرده ,ورزشی ,وجود دارد ,

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر